Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. 30 stycznia 2024 r. właśnie z tej okazji odbyło się spotkanie, które w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II jest już długoletnią tradycją. Tak jak zawsze dziadkowie nie zawiedli i bardzo licznie przybyli tym razem do Sali Wiejskiej.

Zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na występ swoich wnucząt.
Zebranych gości powitała dyrektor szkoły Janina Szlufarska Następnie dzieci z klas I-IV przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, piosenki i humorystyczne scenki dotyczące korzystania przez seniorów z nowych technologii. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich pięknymi upominkami oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy uczniów. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie przy organizacji tej wspaniałej uroczystości. Dziadkowie jak co roku z zadowoleniem i wzruszeniem żegnali się z wnuczętami i wychowawcami klas oraz obietnicą spotkania za rok.