Program na najlepszego szkolnego HERKULESA.

Herkules był herosem o nadludzkiej sile i nadano mu przydomki Victor (Zwycięzca) i Invictus (Niezwyciężony).

Cel programu:

Celem programu jest docenienie i nagrodzenie uczniowskiego wysiłku włożonego w poprawę ocen i zachowania.

Regulamin programu:

1. W programie biorą udział wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach.

2. Raz w miesiącu uczniowie z wychowawcą wskażą ucznia, który poprawił swoje oceny lub zachowanie –HERKULESA Klasowego. Jeżeli w danym miesiącu, żaden z uczniów nie zasłuży na, miano HERKULESA Klasowego, zespół klasowy ma prawo nie zgłaszać kandydata do kolejnego etapu.

3. Komisja konkursowa na czele z pedagogiem  szkolnym  spośród wskazanych uczniów wybierze HERKULESA Miesiąca.

4. Wybrany HERKULES otrzyma dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez RR.

5. W czerwcu ze wszystkich HERKULESÓW Klasowych wybrany zostanie HERKULES ROKU 2018/2019, który nagrodzony zostanie dyplomem, medalem oraz nagrodą rzeczową ufundowana przez RR.