Rozpoczęcie roku w tradycyjnej formie w związku z COVID 19 nie odbędzie się. W dniu 1.09.2020 uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 9.00 (prosimy nie przysyłać dzieci wcześniej) i spotykają się bezpośrednio z wychowawcami w klasach. Około 9.30 przewidziany jest powrót do domu.

Autobus dla dzieci dowożonych będzie podstawiony o godz. 8.10. w Czesławicach, potem pojedzie do Buszewa. Powrót uczniów do Czesławic i Buszewa przewidziany jest ok. godz. 9.30

Istnieje możliwość udziału uczniów we mszy świętej, która odprawiona będzie w kaplicy w Lipinach o godz. 8.30.

Jednocześnie proszę wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły o zapoznanie się z zamieszczonymi w zakładce KORONAWIRUS "Procedurami bezpieczeństwa" obowiązującymi w naszej szkole od 01.09.2020.