KONKURSY POŚWIĘCONE JANOWI PAWŁOWI II

W związku z 100 rocznicą urodzin Jana Pawła II oraz 15 rocznicą nadania naszej szkole imienia tego wielkiego Polaka chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły  do udziału w konkursach poświęconych Janowi Pawłowi II.

Dla uczniów przewidziane są:

1. Konkurs na monetę upamiętniającą Jana Pawła II. Konkurs już trwa, prosimy osoby, które chciałyby jeszcze wziąć udział w konkursie o wysyłanie zdjęć wykonanych prac do pani J.Gallas na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 maja 2020r.

2. Konkurs: "100 portretów Jana Pawła II na stulecie" - uczniowie chcący wziąć udział w konkursie wysyłają zdjęcie wykonanej pracy do pani J.Jagodzińskiej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 maja 2020 r.

3.Quiz wiedzy o Janie Pawle II - osoby chętne do udziału w quizie proszone są o zgłaszanie się do pani M.Gierczak na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 maja 2020. Osoby te otrzymają link i rozwiążą test na stronie internetowej.

4. Dla wszystkich uczniów i nauczycieli mamy propozycję przysłania zdjęć, na których promujemy zdrowy styl życia i tak jak nasz patron, sport. Zdjęcia prosimy przesyłać do pań B.Kowalskiej i J.Pachowicz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie sfotografowane prace prosimy w terminie późniejszym, gdy możliwy będzie powrót do szkoły dostarczyć do właściwego nauczyciela.

Wszystkim, którzy wezmą udział w konkursach serdecznie dziękujemy. Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną nagrodzeni, a nagrody wręczone na koniec roku szkolnego.