We wtorek tuż przed walentynkami w szkole w Lipinach odbył się bal karnawałowy. Uczniowie musieli wykazać się kreatywnością przygotowując strój. W tym roku tematem przewodnim były NARODY ŚWIATA. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy również rodziców.

Podczas balu całe rodziny przedstawiały się i prezentowały kraj z którego przybyły. Prowadząca nawiązała do tolerancji i szacunku w stosunku do innych narodów, koloru skóry czy wyznania. Nie obyło się również bez wspólnych układów tanecznych i pląsów. Na podsumowanie zostały wręczone nagrody za najciekawsze przebranie rodzinne i indywidualne. Spośród uczniów i rodziców wybrano królową i króla balu. Był również słodki poczęstunek i zimne napoje gaszące pragnienie po intensywnej zabawie. Kiedy pani dyrektor ogłosiła zakończenie balu wszyscy byli bardzo zawiedzeni.