Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. J.Gallas po raz siódmy wzięli udział w akcji „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”. 5 grudnia w Nadleśnictwie Podanin odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VII edycji konkursu. Nasza szkoła zajęła w tym roku ósme miejsce.

Zebraliśmy 2038 kg kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą na dokarmianie zwierząt wolnożyjących na terenie Nadleśnictwa. Uczennica kl. 2 Zuzanna Szczepaniak otrzymała nagrodę w klasyfikacji indywidualnej – zebrała 780 kg kasztanów i żołędzi. Laureaci oraz wyróżniający się uczestnicy konkursu otrzymali zaproszenie do Sali Bankietowej Restauracji Platinium w Budzyniu na spotkanie rekreacyjno-edukacyjne, które odbyło się 10 grudnia.