Uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej w Lipinach wzięli udział w IV edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa”, której organizatorem była Szkoła Podstawowa w Budzyniu.  Jak co roku konkurs cieszył się on dużą popularnością, ponieważ prace zostały nadesłane aż z 11 szkół powiatu.

Zdobywcą I miejsca konkursu został uczeń naszej szkoły – Antoni Biskup z klasy VII, natomiast wśród prac klas młodszych dwie uczennice – Lena Mikołajczyk i Julia Ślesicka otrzymały wyróżnienie. Niestety, ze wzglądów epidemiologicznych uczniowie nie wzięli udziału w uroczystym podsumowaniu konkursu, jednak dyplomy i upominki wręczyła im dyrektor szkoły, pani Janina Szlufarska – Kłosek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych kreatywnych pomysłów.