Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Podziel się historią”. Zadanie polegało na przygotowaniu filmu (3-10 min) zrealizowanego w placówce edukacyjnej, na którym ukazane jest, jak dorośli (np. nauczyciele) przekazują dzieciom wiedzę nawiązującą do Narodowego Święta Niepodległości (symbole narodowe, historia, droga Polski do niepodległości). Film został nagrany przez p. Justyną Gallas, która przeprowadziła lekcję o tej tematyce w klasie 3. Został on wyróżniony, a szkoła otrzymała w upominku pakiet niepodległościowy. „Podziel się historią”  to ogólnopolski konkurs edukacyjny, którego celem jest upowszechnianie wiedzy o polskiej drodze do niepodległości, a także promocja postaw patriotycznych wśród najmłodszego pokolenia Polek i Polaków.