Nauka języka angielskiego poprzez zabawę to najlepszy sposób na jego poznawanie. Pomimo, że pogoda w maju nie sprzyjała, znalazł się dzień pełen słońca, w którym uczniowie kl. 2 na lekcji j. angielskiego mogli przenieść się z klasy prosto „na plażę”. Podczas przyjemnej nauki angielskich słówek i wyrażeń towarzyszyły nam promienie słońca oraz natura.

Klimat lekcji sprawił, że mogliśmy poczuć się już jak na wakacjach, tak więc wszystkim „małym wczasowiczom” bardzo się to podobało.
Zajęcia rozpoczęły się od aktywnej zabawy utrwalającej poznane słownictwo, podczas której dużo było kreatywnych zadań, śmiechu i radości. Na zakończenie odbyła się „profesjonalna” sesja zdjęciowa, której efekty mogą posłużyć jako piękne pocztówki z wakacji. Do uwiecznienia tych miłych chwil został wykorzystany sprzęt pozyskany w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości.