Aviva

Towarzystwo ubezpieczeniowe AVIVA oferuje Państwu dogodne warunki ubezpieczenia NNW dzieci w nowym roku szkolnym, w jednym z 6 zakresów ubezpieczenia. Każdy z Państwa może wybrać dogodny dla siebie wariant ubezpieczenia.

Każdy z Państwa może dokonać samodzielnie zakupu ubezpieczenia dla dziecka w formie online poprzez link:

Link należy skopiować i wkleić w wyszukiwarkę internetową.

Wraz z zawartym ubezpieczeniem uzyskujecie Państwo stałą opiekę agenta przy roszczeniach lub możliwość samodzielnego składania roszczenia poprzez własne konto MojaAviva.

Pliki do pobrania:

InterRisk

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk oferuje Państwu dogodne warunki ubezpieczenia NNW dzieci w nowym roku szkolnym. Każdy z Państwa może wybrać dogodny dla siebie wariant ubezpieczenia.

Poniżej zestaw dokumentów:
- dokument z linkiem oraz kodem dostępu do przystąpienia do ubezpieczenia/ opłacenia składki – link jest aktywny do 31.10.2021 r.
UWAGA – opłacenie składki do 30.09.2021 gwarantuje posiadanie ubezpieczenia od 01.09.2021 r., opłacenie składki po 01.10.2021 r. = posiadanie ubezpieczenia od dnia następnego po opłaceniu składki,
- tabela świadczeń - zakres ubezpieczenia obowiązujący w roku szkolnym 2021/2022 (w nagłówku znajduje się nr polisy)
- sposoby zgłaszania zdarzeń,
- druk zgłoszenia szkody dla zgłoszeń „papierowych”.

Pliki do pobrania:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) i postanowienia dodatkowe do OWU otrzyma każdy rodzic/opiekun dziecka na swojego e-maila podczas dołączania do ubezpieczenia i opłacaniu składki.

Mamy nadzieję, że powyższe rozwiązanie ułatwi ubezpieczonym zgłoszenie i realizację świadczeń, tym samym ograniczając zakres Państwa prac przy tym ubezpieczeniu.
W celu zapewnienia jednak wszelkiej pomocy, gdyby pojawiły się jakieś pytania, wątpliwości bardzo proszę o kontakt.

Katarzyna Kościów
ZBU „Gołębiewska" Sp. z o.o.
Oddział w Chodzieży
Tel. 67 306 70 73, 67 306 70 70
+48 573 985 372

Drogi uczniu, zwróć się do pedagoga szkolnego, gdy:

• jesteś samotny, czujesz, że nikt Cię nie rozumie,
  • nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem,
  • masz problemy rodzinne, znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej,
  • masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać,
  • chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem,
  • chciałbyś pomóc innym, ale nie wiesz w jaki sposób,
  • masz ciekawe pomysły, którymi chciałbyś się podzielić,
  • przyjdź także z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.

Drogi rodzicu, zwróć się do pedagoga szkolnego gdy:

• niepokoi Cię zachowanie dziecka,
  • chcesz porozmawiać o dziecku i Twoich z nim relacjach,
  • masz pytania dotyczące wyników w nauce Twojego dziecka i jego funkcjonowania w szkole,
  • potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania,
  • masz pytania i nie wiesz do kogo się z nimi zwrócić.

PAMIĘTAJ, ŻE NIE JESTEŚ ZE SWOIM PROBLEMEM SAM!

PRZYJDŹ! NAPISZ!

POSTARAM SIĘ POMÓC !

Godziny pracy:

• poniedziałek 9.00 - 10.00, 12.00 - 13.00
  • wtorek 00 - 9.00
  • środa 00 - 13.00
  • piątek  00 - 10.00, 12.00- 13.00

Pedagog szkolny pełni również dyżur w trakcie wyznaczonych konsultacji i zebrań z rodzicami.

MOŻESZ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ PRZEZ APLIKACJĘ TEAMS I VULCANA.

Aleksandra Witczuk

Rodzice i Uczniowie z naszej Szkoły mogą również zgłaszać się o pomoc do

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chodzieży.

ADRES:

Składowa 5, 64-800 Chodzież

Tel. +48 67 281 25 31

• Poniedziałek 08:00 - 17:00
  • Wtorek 08:00 - 17:00
  • Środa 08:00 - 17:00
  • Czwartek 08:00 - 17:00
  • Piątek 08:00 - 15:00

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach

- Magdalena Wysogląd - przewodnicząca Rady Rodziców

- Grażyna Maciołek  - zastępca przewodniczącej

- Sylwia Ucińska

- Natalia Kidoń

- Magdalena Ptakowska

- Magdalena Kliks

Szczegółowy opis działań i kompetencji organów szkoły znajduje się w Statucie Szkoły (Dz. II rozdział 4).

Tytuł Rozmiar Pobierz
REGULAMIN RADY RODZICÓW 79.87 kb Pobierz Zobacz

Losy absolwentów - projekt

Losy absolwentów - spotkanie z absolwentem