W dniach 09.12.2019 - 18.12.2019 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipinach odbył się Bożonarodzeniowy kiermasz, organizowany przez Samorząd Uczniowski szkoły. I udało się, udało się po raz trzeci! W tym roku można było kupić: oryginalne ozdoby świąteczne, pachnące cynamonem pierniki, unikatowe ozdoby z filcu i papieru oraz przepiękne świąteczne stroiki.

Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem wśród dzieci, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Upłynął w miłej atmosferze, a przedświąteczny tydzień za sprawą życzliwości, dobrych i szczerych serc stał się świętem zrozumienia oraz wrażliwości na potrzeby innych. Całkowity dochód ze sprzedaży z wielką radością został przekazany rodzicom niepełnosprawnej uczennicy szkoły. Korzystając z okazji Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem serdeczne dziękuje uczniom, za podzielenie się tym, czym może podzielić się człowiek, rodzicom: p. M.D. Kliks i p. M.W. Wysogląd za bezinteresowne przygotowanie i przekazanie fantów na kiermasz oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznego świątecznego targu.